VІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ТУРНІР З ІСТОРІЇ 2019

VІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО ТУРНІРУ З ІСТОРІЇ

(КИЇВ – 2019)

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у VІІІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії, який відбудеться у місті Києві 5-7 листопада 2019 р. (5 листопада – відкриття турніру, відбіркові раунди, 6 листопада – відбіркові раунди, 7 листопада – фінал, нагородження переможців, закриття турніру).

Організатори: кафедра історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка та первинна профспілкова організація студентів та викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Робочі мови турніру: українська.

Умови участі: змагання під час турніру відбуваються згідно Регламенту Всеукраїнського студентського турніру з історії. До участі запрошуються команди з 3-х осіб вищих навчальних закладів України.

Реєстрація: усім бажаючим взяти участь у турнірі необхідно зареєструватися (не пізніше 17 години 20 жовтня 2019 р.). Для цього необхідно надіслати командну заявку на електронну адресу оргкомітету:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

УВАГА! Учасникам, які бажають отримати запрошення на турнір (для оформлення відряджень тощо), необхідно своєчасно повідомити про це оргкомітет та надати форму запрошення з необхідними реквізитами.

Із запитаннями та побажаннями щодо поселення учасників, зустрічі на вокзалі (зустрічати і супроводжувати учасників протягом усього турніру будуть тьютори), звертайтеся за електронною адресою оргкомітету турніру.

Зразок оформлення заявки:

Заявка команди учасників

VІІІ Всеукраїнського студентського турніру з історії (Київ – 2019)

Прізвище, ім’я та по батькові ________________________________________

Курс, факультет ___________________________________________________

Місце навчання ___________________________________________________

Телефони (мобільний, домашній) _______________________________________

E-mail _____________________________________________________________

Потреба у місці проживання (скільки діб)________________________________

Регламент проведення турніру

Завдання на турнір