Грінченко – Cетон міжнародний журнал молодих науковців

YOUNG SCIENTISTS GRINCHENKO – SETON

INTERNATIONAL JOURNAL

gs

Заснований у 2020 р. за ініціативи к.і.н, доцентки Тарасенко Ольги Олексіївни, доцентки кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка та професора Джеймса К. Дейлі, доктора освітніх наук, професора, Департамент освітніх досліджень Коледжу освіти і соціальних послуг Сетон Хол Університету (Нью Джерсі, США).

Профільна тема: Розбудовуємо взаєморозуміння крізь час і кордони / Building Understanding Across Time and Borders.

Плідна міжнародна співпраця у проєкті «Розбудовуємо взаєморозуміння крізь час і кордони» / «Building Understanding Across Time and Borders» між студентами істориками Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка та студентами католицького Сетон Хол Університету (штат Нью Джерсі, США) триває 13 років, із 2008 р.

У 2020 р. продовженням міжнародного співробітництва між двома університетами стало написання статей студентами Історико-філософського факультету, Інституту журналістики та Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, під керівництвом наукового керівника гуртка «Енігма», доцентки кафедри історії України Тарасенко Ольги Олексіївни, та статей студентів Сетон Хол Університету під керівництвом професора Джеймса К. Дейлі до першого випуску онлайн часопису «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців».

Засновником та видавцем міжнародного онлайн журналу для молодих дослідників став Київський університет імені Бориса ГрінченкапартнеромСетон Хол Університет.

У журналі створена міжнародна редакційна колегія.

Журнал видається двічі на рік.

Метою електронного журналу  «Грінченко – Сетон міжнародний журнал молодих науковців» є заохочення та підтримка студентів, молодих вчених у дослідженні важливих питань, що стоять перед освітою, наукою та світом.

Четвертий випуск онлайн часопису «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців». Опубліковано: 2022-21-07.
Том 4 № 4 (2022): Грінченко – Сетон міжнародний журнал молодих науковців:

Видання четвертого випуску «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців»

Третій випуск онлайн часопису «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців». Опубліковано: 2022-01-01.
Том 3 № 3 (2021): Грінченко – Сетон міжнародний журнал молодих науковців:

Видання третього випуску «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців»

Другий випуск онлайн часопису «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців». Опубліковано: 2021- 06-30.
Том 2 № 2 (2021): Грінченко – Сетон міжнародний журнал молодих науковців:

Перший випуск онлайн часопису «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців». Опубліковано: 2020-12-28.

Том 1 № 1 (2020): Грінченко – Сетон міжнародний журнал молодих науковців. :

Видання першого випуску «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців»

Українсько – американська конференція «Перший випуск «Грінченко – Сетон міжнародного журналу молодих науковців» 31 березня 2021 р.