25 квітня 2019 р. на Історико-філософському факультеті, зберігаючи наукові традиції, відбулася, організована кафедрою історії України (Тарасенко О.О.), VІІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Українська минувшина: тисячолітній досвід українського державотворення", присвячена добі Ярослава Мудрого та досвіду українського державотворення. На пленарному засіданні перед студентами виступили доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інститут історії України НАН України Ричка Володимир Михайлович та завідувач науково-бібліографічного відділу Національної історичної бібліотеки України Мусіна Зоя Миколаївна. У конференції взяли участь студенти шести вузів України: Бердянського державного педагогічного університету, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського університету імені Бориса Грінченка Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка та Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

З доповідями виступили та взяли участь у жвавій дискусії студенти Київського університету імені Бориса Грінченка: Гайсенюк Марія, Миколенко Михайло, Хохлов Денис, Івашкевич Ангеліна, Скуміна Ірина, Чабан Ярослав, Дудин Анастасія, Тарасенко Олексій.