Презентація спільного науко-дослідницького проекту викладачів і студентів факультету

17 квітня 2019 року відбулася презентація підсумків спільного науко-дослідницького проекту викладачів кафедри історії України Будзар М. М., Ковальова Є. А. та студентів IV курсу спеціальності «Історія та археологія», спеціалізації «архівознавство, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни», реалізованого у межах навчальної дисципліни «Історична регіоналістика впродовж вересня – грудня 2018 року. Було презентоване археографічне видання «Сенаторська ревізія Київської та Чернігівської губерній: зі щоденника О.О.Половцова (жовтень 1880 – травень 1881) / упоряд.: М. Будзар, Є. Ковальов, Д. Терещенко. К., 2019». Взявши участь у проекті, студенти долучилися до джерелознавчої роботи (читання та первинне коментування архівного документу), одна зі студенток – Дарина Терещенко – стала упорядником видання.

Під час презентації результатів проекту студентам I курсу завідувач кафедри О. О. Салата наголосила на безумовній доцільності такого виду начальної діяльності, коли реалізується одна з основних вимог організації освітнього процесу в умовах сучасності – навчання через дослідження. М. М. Будзар розповіла слухачам про мету, завдання та умови реалізації проекту, студенти-старшокурсники Дарина Терещенко (стала одним з упорядників видання), Єлизавета П’янкова, Анастасія Сарапина, Дмитро Рєзнік поділилися особистими враженнями від роботи у проекті та відзначили важливість її для формування навичок наукової діяльності. Кожен з учасників проекту отримав екземпляр книги.