Інформаційна кампанія "Молодь не лайкає. Молодь голосує!"

25 березня 2019 р. на ІФФ було проведено інформаційну кампанію "Молодь не лайкає. Молодь голосує!" за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) та Британської допомоги від уряду Великої Британії. Студенти першокурсники прослухали інтерактивну лекцію, яка надала їм політично нейтральну інформацію про виборчий процес та процедуру права виборців, систему голосування та іншу інформацію, необхідну для того, аби реалізувати своє право голосу. Для студентів третього курсу було проведено брейн-ринг, який продемонстрував готовність нашої молоді до майбутніх виборів. Організатором проекту на факультеті була Наталія Мандебура – регіональний координатор з просвіти виборців від IFES Ukraine (Міжнародної фундації виборчих систем) в місті Київ.

Велике спасибі висловлюємо Наталі Мандебурі за важливу і практично необхідну роботу, яку вона провела серед наших студентів.