Лекція Станіслава Федорчука

Студенти ІФФ 19 лютого 2019 р. мали прекрасну нагоду відвідати лекцію відомого українського політолога-аналітика, журналіста та активіста Станіслава Федорчука На тему «Відомі та забуті: письменники, журналісти та вчені української діаспори ХХ століття».
     Ми почули про людей, які, на жаль, і нині майже не відомі не тільки для широкого загалу, але й для вузьких спеціалістів. Мова йшла про Леоніда Мосендза, Миколу Климшина, Ольгу Мак. Ці постаті підживлювали ідею української державності, свободи, гідності у важкі міжвоєнні часи, у роки Другої світової. Їхній приклад є яскравим світченням того, як можна досягнути великих результатів у нелюдських умовах. Висловлюємо велику подяку пану Станілаву за цікаву, змістовну доповідь, за його інтерес до людей, які творять українську історію. Це була справжня авторська лекція, яка варта великої аудиторії.