Стартував VIІ Всеукраїнський студентський турнір з історії

У Київському університеті імені Бориса Грінченка стартував VIІ Всеукраїнський турнір з історії! Цього року у змаганнях беруть участь 135 студентів у складі 44 команд, які представляють заклади вищої освіти майже з усіх областей України! До складу жюрі долучились 38 науковців-істориків. Під час урочистого відкриття заходу з вітальними словами виступили: проректор з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філологічних наук, професор Наталія Миколаївна Віннікова, декан історико-філософського факультету, доктор філософських наук, професор Олена Станіславівна Александрова, завідувач кафедри історії України, доктор історичних наук, професор Оксана Олексіївна Салата, директор Департаменту у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти, доктор історичних наук, професор Юрій Васильович Телячий, голова журі VII Всеукраїнського турніру з історії, професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету, кандидат історичних наук, професор Олександр Рашидович Давлєтов , ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, кандидат історичних наук, доцент Олександр Григорович Самойленко, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Історико-філософського факультету Марія Гейсенюк! Бажаємо учасникам успіхів та натхнення!