Видання М. Будзар та Є. Ковальова втрапило до Топ-10 Всеукраїнського Бібліотечного "Біографічного рейтингу - 2017"

Видання "Я маю намір з моїх листів до тебе зробити свій журнал...": листи Григорія Ґалаґана до дружини, упорядниками якого є викладачі історико-філософського факультету Марина Михайлівна Будзар та  Євгеній Аркадійович Ковальоввтрапило до Топ-10 Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу – 2017», започаткованого Інститутом біографічних досліджень НБУВ.

«Засадничі принципи», Експерти, «Довгі списки» Рейтингу доступні за посиланням: http://ecopsy.com.ua/rating/rating.php

Opera Знімок 2018-05-21 084854 ecopsy.com.ua

Будемо раді бачити Вас на підбитті підсумків Рейтингу 22 травня 2018 р. о 14.00 в центральному корпусі НБУВ (м. Деміївська).

Також Ви можете долучитися до обговоренні результатів Рейтингу на «Книжковому Арсеналі» (1 червня, об 11.00).

З усіма питаннями звертайтеся до модератора Рейтингу:

Наталя Марченко – 067 233 07 52; np_marchenko@ukr.net.

Організатори.