ЯК В УНІВЕРСИТЕТІ ГРІНЧЕНКА ІСТИНУ ШУКАЛИ

В Університеті Грінченка продовжували те, що започаткував не хтось там, а сам Сократ. А саме: під час філософського студентського турніру згадували його філософські діалоги та шукали істину.

Окрім грінченківців, до пошуку істини долучились студенти-філософи багатьох українських вишів. Та й не лише вони, а й просто любителі відчути себе філософами. Участь у турнірі взяли 25 команд.

Як відомо, ідея філософських турнірів виникла в Стародавній Греції, адже для греків в ті часи "змагатися" означало майже те саме, що "дихати" і "жити".
В Університеті Грінченка такий загальноукраїнський турнір відбувається вже вдруге. І тут ніхто не ставить під сумнів відому сократівську істину: «Є тільки одне благо – Знання, і тільки одне зло – неуцтво».

Істину шукали, але поки не знайшли. Продовжать шукати завтра. Принаймні завтра – другий день ІІ Всеукраїнського студентського турніру з філософії.
І як тут не згадаєш: «Я знаю тільки те, що нічого не знаю, але інші не знають і цього»…

Разом з усіма до пошуків істини долучились Марія Журенко та Денис Вітковський