Події Грінченківської декади 1-8 грудня 2017 року

З 1 по 8 грудня в Київському Університеті імені Бориса Грінченка проходила традиційна Грінченківська декада. Історико-філософський факультет долучилився до масштабного святкування, а саме: заходах в рамках відкриття декади (Студентський Парламент Університету), урочистостях з нагоди святкування 154-ї річниці від дня народження нашого ідейного лідера Бориса Грінченка, серії майстер-класів і воркшопів до Дня Університету, виставці творчих робіт співробітників та студентів Університету, покладанні квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу, п’ятому ювілейному конкурсі «Словник Бориса Грінченка та сучасність», ІV загальноуніверситетському турнірі з шахів «Королівський карась».

Історико-філософський факультет організував та провів такі заходи та майстер класи: Критичне мислення: сутність, структура, методи формування(тренінг); вивчення грецького алфавіту та майстер клас з новогрецької мови; середньовічні одяг, обладунки та зброя; виготовлення реплік статуеток трипільської культури; робота зі знаряддями та зброєю з кремню; круглий стіл на тему: «Втрачене покоління: криза свідомості європейців після закінчення Великої війни»; круглий стіл на тему: «Постать Б.Д.Грінченка в медіа просторі», перегляд документального фільму студентами І курсу  (авторство «АстудіЯ» Київського університету імені Бориса Грінченка «інший…инший Грінченко»), круглий стіл на тему: «Освіта в Києві Грінченківської доби», круглий стіл на тему: «Можливості археологічного пошуку Батьківщини Б.Д.Грінченка».