Зустріч студентів із громадським діячем Інною Василівною Силантьєвою

28 листопада відбулась зустріч студентів Історико-філософського факультету з громадським діячем, керівником школи персонального брендингу, політичного піару та соціального іміджу – Інною Василівною Силантьєвою. Проведено лекцію на тему: «Благодійні соціальні проекти для дітей», обговорювались питання:

1. Як виграти грант для реалізації соціального проекту і співпрацювати з меценатами».

2. Персональний брендинг – ключ до успіху в реалізації соціальних проектів.

Інна Силантьєва

• Експерт у сфері соціального іміджу. Медіаексперт.
  • Організатор всеукраїнського проекту «HelpSport».
  • Посол доброї волі з питань екології.
  • МО «Let s do it Ukraine», громадський діяч.
  • Засновник школи персонального брендингу, політичного піару і соціального іміджу.
  • Керівник проектів «Зіркові історії успіху», «Діти за мир/ Kids for peace». «Нас єднає Шевченкове слово» та інших.

Дружина першого українського плавця, який завоював золоту медаль чемпіонату світу, срібло на Олімпійських іграх, чемпіона Європи, депутата Верховної ради України – Дениса Силантьєва.

Інна Силантьєва – Голова Всеукраїнського Жіночого Руху «Жінки за зміни»,соціально-політичний експерт, громадський діяч, яка нагороджена ООН за соціальний проект для дітей з вадами зору «Відчути книгу».