Делегація з Ціньхайської академії соціальних наук

З метою налагодження партнерських зв’язків до Київського університету імені Бориса Грінченка з 22 по 28 листопада з тижневим візитом завітала делегація з Ціньхайської академії соціальних наук (Китайська Народна Республіка).
     Сьогодні, 23 листопада делегацію у складі Cун Фапіна, віце-президента Ціньхайської академії соціальних наук; Чжао Сяо, директора департаменту наукових досліджень Ціньхайської академії соціальних наук; Мао Цзяньхуея, професора Ціньхайської академії соціальних наук приймав історико-філософський факультет на чолі з деканом, доктором філософських наук, професором Александровою Оленою Станіславівною. На зустрічі також були присутні Роман Додонов, завідувач кафедри філософії; Геннадій Надтока, завідувач кафедри всесвітньої історії; Михайло Відейко, завідувач НДЛ археології; Ху Жунсі, доцент кафедри східних мов і перекладу; Руслана Мартич, вчений секретар історико-філософського факультету.
     В ході плідної розмови сторони домовились розвивати історико-філософський напрям у двосторонніх відносинах, сприяти академічній мобільності студентів і персоналу, організації спільних наукових досліджень, тощо.

кит1

кит2