Відбувся І Київський міський учнівський турнір з історії

1-2 листопада у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся І Київський міський учнівський турнір з історії. Організаторами турніру стали Історико-філософський факультет та Інститут післядипломної педагогічної освіти. У турнірі взяли участь 11 шкіл з усіх районів м. Києва, де попередньо пройшли відбіркові змагання.

Школярі із захопленням грали у відбіркових раундах та фінальній грі. Для переважної більшості учнів це був новий формат наукової дискусії, але виступи були цікаві й ґрунтовні.

Викладачі Історико-філософського факультету познайомили школярів з умовами навчання в університеті, зі спеціальностям та спеціалізаціями, можливостями реалізації індивідуальної траєкторії навчання, провели екскурсію по університету.