Відбувся Загальноуніверситетський науковий колоквіум«Феномен міста: національна ідентичність у мультикультурному просторі сучасного міста»

24 жовтня 2017 р. відбувся Загальноуніверситетський науковий колоквіум«Феномен міста: національна ідентичність у мультикультурному просторі сучасного міста».

Кафедра історії України організувала наукову дискусію, присвячену різноманітним проблемам життя сучасного міста.

У колоквіумі взяли участь викладачі, аспіранти та студенти Історико-філософського факультету, Інституту людини, Факультету права та міжнародних відносин та Університетського коледжу.

До обговорення було запропоновано цікаві питання міської історії та соціокультурних процесів, зокрема:

-       Міська культура як середовище розвитку етнокультурних процесів.

-       Специфіка формування субкультур у мультикультурному місті.

-       Етнічність як фактор ідентичності в контексті її впливу на мультикультурний простір мегаполісу.

-       Особливості національної ідентичності як детермінанти розвитку мультикультурного міста.

-       Форми національної ідентичності в сучасній урбаністичній культурі.

Під час коловіуму відбулася цікава дискусія, яка стосувалася різноманітних аспектів феномену міста: філософії, історії, культурології, політології, літератури, компаративістики тощо. Особливу увагу було приділено соціокультурним аспектам життя сучасного міста.

Усі наукові доробки учасників колоквіуму планується видати у науковій збірці.