Відбувся щорічний круглий стіл на тему: «Історики - дослідники українського козацтва»

18жовтня 2017 р., студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., провели щорічний круглий стіл на тему: «Історики - дослідники українського козацтва», присвятивши цей захід Дню українського козацтва, Дню захисника Вітчизни та Святу Покрови Богородиці, які ми відзначили 14 жовтня.

У своїх цікавих доповідях студенти Сергій Толочко, Олег Гальчук, Андрій Гончарук, Даніїл Ситник, Ірина Захарчук, Марина Мудрак, Анна Семеха, Валентина Глушенко, Оксана Болдар, Віталій Коханевич, Антон Надікта розповіли про українських істориків Володимира Боніфатієвича Антоновича, Дмитра Івановича Яворницького, Михайла Сергійовича Грушевського, Івана Петровича Крип’якевича, Омеляна Петровича Оглоблина, Валерія Андрійовича Смолія та приділили особливу увагу працям із історії українського козацтва у науковій спадщині істориків.