Екскурсія студентів-першокурсників спеціальності «Філософія» до музею Бориса Грінченка

12 жовтня 2017 року студенти-філософи 1 курсу ІФФ відвідали музей Бориса Грінченка та долучилися до традицій формування корпоративного духу, гордості за свою країну, місто, свій вищий навчальний заклад. Першокурсники мали можливість краще зрозуміти звичаї та правила свого університету, його історію та гуманістичні засади освітянської діяльності, відвідавши музей відомого письменника, ім'я якого з гордістю носить навчальний заклад. Екскурсія була реалізована як практична компонента спецкурсу «Я-студент». Екскурсанти з цікавістю оглянули унікальний експонатний фонд, який розповідає про життєвий і творчий шлях поборника свободи та гуманізму, активно запитували у екскурсовода про вплив на формування Б. Грінченка як громадського діяча історичної епохи. Після екскурсії в музеї філософи віддали пошану біля пам’ятника визначного майстра слова.

Сповнені новими враженнями, натхнені, як заповідав Б. Грінченко, до подальшої роботи, задоволені від встановлених нових контактів, студенти-філософи будуть реалізовувати на практиці настанови великого письменника. 

Велика подяка екскурсоводу Бурко Ользі Василівні, мол. наук. співробіт. НДЛ грінченкознавства та тьюторам Хурсі Юлії та Федоровій Олександрі, студенткам 2 курсу спеціальності «Філософія».

Факультет у соціальних мережах