Вибори до Наукового товариства факультету

Збори членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Історико-філософського факультету

10 жовтня 2017 р. відбулися Збори членів Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вченихІсторико-філософського факультету. З 31 члена, присутніми були 25, що визначало зібрання легітимним. Порядок денний передбачав розгляд двох основних питань:

1. Звіт діючого голови Наукового Товариства факультету Куцика Руслана за 2016–2017 навчальний рік.

2. Обрання таємним голосуванням голови, заступника та призначення секретаря Наукового товариства факультету.

За підсумками таємного голосування головою Наукового товариства Історико-філософського факультету стала Марія Гайсенюк, діючий секретар Наукового товариства Факультету, лаборант кафедри історії України, студентка ІІ курсу спеціальності «Історія та археологія; заступником – Денис Гаджарі, студент І курсу спеціальності «Історія та археологія»; секретарем – Яна Івашко, студентка ІІ курсу спеціальності «Історія та археологія;

Вітаємо Марію Гайсенюк з перемогою і бажаємо наснаги та плідної праці на благо факультету й Університету!