Міжнародний науково-практичний семінар з археології

Фондом досліджень стародавніх цивілізацій, FRACСША Київським університетом імені Бориса Грінченка та НАН України було проведено Міжнародний науково-практичний семінар з археології 12- 13 червня 2017 р.

на базі Історико-філософського факультету.

Проведено заняття організовані у формі лекцій та практичних занять, присвячені археологічній консервації знахідок та основам досліджень з використанням мікроскопії.

Семінар пройшов під керівництвом доктора Енн Марія Фесрбах (DrAnnMariaFeuerbachCIIIA, знаного фахівця у галузі археологічної металургії та кераміки.

На заняттях були відпрацьовані методики аналізу і документації мікро- та макроструктури стародавніх виробів з кераміки та чорного металу, а також отримання зразків для аналізу і підготовки відповідної документації, в доповненні до лекції з археологічної консервації.

Подяка доктору Енн Марії Феєрбах

Подяка фонду досліджень стародавніх цивілізацій (FRAC, США) в особі Ірини Форостян