Співробітництво кафедри всесвітньої історії з Афінським Національним університетом імені Іоанна Каподістрія

Кафедра активно поширює та розвиває співробітництво із європейськими університетами.  Три роки тому Київським університетом імені Бориса Грінченка було підписано угоду про співробітництво з Афінським Національним університетом імені Іоанна Каподістрія. А в квітні 2017 р. доцент кафедри Голованов Сергій Олександрович відвідав Афінський університет, в якому прочитав кілька лекцій для студентів спеціальності «Історія» з проблем античної культури англійською мовою. Протягом перебування в Афінах відбувся обмін досвідом та методиками викладання історичних дисциплін, відкрилася можливість побувати на славетних історичних місцях Афін, які пов’язані з видатними подіями та життям відомих історичних осіб. У ході подальшого поширення та розвитку співпраці між університетами планується обмін студентами для заглиблення до історії наших країн та особистого знайомства зі славетними місцями – свідками минулих тисячоліть.