Зустріч з режисером, засновницею та художнім керівником театральної студії "МІФ" Олександрою Кравченко

20 квітня 2017 року на Історико-філософському факультеті відбулася творча зустріч з режисером, засновницею та художнім керівником театральної студії "МІФ" Олександрою Кравченко, яка провела майстер-клас для членів театрального гуртка "Борисфен".Пані Олександра відкрила інший погляд на повсякденні речі, поділилася своїм театральним досвідом, провела практичні заняття і показала якими шляхами можна досягати поставлених цілей. І все ж наголосила, що без внутрішньої жаги, без постійних тренувань та праці над собою, бажаних результатів не досягти, як і у будь-якій сфері нашого життя.Відтак, наші молоді ентузіасти задоволені цим пізнавальним тренінгом, дякують та сподіваються на нові зустрічі!