Участь у фінальному етапі ХІХ Всеукраїнського турніру юних істориків

18-22 квітня 2017 року у м. Запоріжжі відбувся фінальний етап ХІХ Всеукраїнського турніру юних істориків. У складі журі (заступником голови журі) взяла участь завідувач кафедри історії України Салата Оксана Олексіївна. У турнірі брали участь 145 учнів 8-11 класів у складі 29 команд – представників Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Сумської, Хмельницької областей, а також Миколаївщини, Львівщини, Рівненщини, Харківщини.

Продовжуючи традиції інтелектуальних змагань переважна більшість учасників учнівських турнірів беруть участь у Всеукраїнському студентському турнірі з історії, який кожного року відбувається на базі нашого університету.