Участь у круглому столі “Музейна педагогіка як засіб національно-патріотичного виховання учнівської молоді”

30 березня 2017 рокузавідувач кафедри історії України Салата Оксана Олексіївнавзяла участь у круглому столі “Музейна педагогіка як засіб національно-патріотичного виховання учнівської молоді”, організованому  КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» м. Біла Церква для педагогів та керівників музеїв навчальних закладів Київщини.

Захід був присвячений 85-річчю утворення Київської області.

У засіданні круглого столу взяли участь провідні науковці з музейної справи, педагоги-керівники музеїв навчальних закладів, краєзнавці, методисти та працівники краєзнавчих музеїв м. Білої Церкви і м. Переяслава Хмельницького.

У своєму виступі Салата Оксана Олексіївна розкрила основні аспекти патріотичного та духовного виховання учнівської молоді засобами музейної педагогіки; методи та прийоми роботи з молоддю молодшого та старшого шкільного віку у класичному та шкільному музеях; представила досвід європейських музеїв з візуалізації та моделювання експозиційного матеріалу.