Екскурсії студентів-філософів столичними музеями

27-29 березня 2017 рокустуденти-філософидругого курсувідвідали низку національних і державних музеїв Києва в рамках дисциплін культурологічного блоку спеціальності, а також музейно-архівної практики. Під час навчальних екскурсій у супроводі доцента кафедри філософії   Купрій Т.Г. в Музеї книги і друкарства України, Музеї історії Києва, Літературно-меморіальному музеї Михайла Булгакова, Київському музеї О.С. Пушкіна та Національному музеї Тараса Шевченка другокурсники отримали багато цікавої інформації здебільшого про розвиток друкованих тематичних та автобіографічних видань. Були вражені раритетними і унікальними музейними пам’ятками, які відтворюють особливості історичного розвитку нашої держави і її яскравих особистостей. Культурно-просвітницькі центри не тільки формують світобачення людини і громадянина, а й впливають на філософське мислення майбутніх фахівців.   

         Справжнім подарунком для однієї з підгруп виявився справжній квест по столичним музеям. Кожного дня протягом тижня вони будуть опинятися на екскурсії в новому музеї. Опис подорожей по Історико-меморіальному музею Михайла Грушевського, Музею Шолом-Алейхема, Музею культурної спадщини (діаспори), Музею шістдесятництва, Українському Дому студенти-другокурсники із захопленням презентують і в Університеті, і в соціальних мережах.

         Глибока вдячність керівництву київських музеїв, нашим друзям і партнерам, у спільній практичній підготовці майбутніх фахівців спеціальності «Філософія». 

Факультет у соціальних мережах