Фотовиставка «Історія студентського театру «Борисфен»

До Всесвітнього дня театру, який відзначають 27 березня, у холі Історико-філософського театру відкрито фотовиставку, присвячену студентському театру «Борисфен». Театр було засновано 2009 р. при кафедрі всесвітньої історії і тоді його роботою опікувалася викладач кафедри Розвадовська Л. З 2010 р. керівником театру стала Саган Г., яка й до нині організовує його роботу. Посаду директора театру завжди займає студент. Нині директором театру є студентка ІІ курсу спеціальності «Історія» Сарапина Анастасія. Також у 2010 р. мистецький колектив  студентів було названо «Борисфеном» і протягом перших років його діяльності, членами театру були тільки студенти спеціальності «Історія». Сьогодні у гуртку займається близь 50 студентів різних спеціальностей з різних факультетів університету.

За роки існування «Борисфену» свої вистави ми демонстрували учням київських шкіл, виступали у студентських гуртожитках, але найчастіше вистави «Борисфену» дивилися студенти та викладача нашого університету. Також наші виступи ставали частиною програм наукових конференції, турнірів тощо, які проходили в університеті. Репертуар колективу нараховує понад 20 постановок українських та іноземних авторів. У нас є багато планів, щодо подальшої діяльності. Сподіваємося, що наші майбутні постановки принесуть море позитивних емоцій і приємних хвилин спілкування з мистецтвом.

P70321-100635

P70321-100643