Екскурсія до Ісламського культурного центру

14 березня 2017 року студенти ІІ та V курсів спеціальності «Історія» відвідали Ісламський культурний центр у контексті вивчення предметів «Середньовічна історія Сходу» (ІІ курс) та «Регіонознавство: країни арабського світу» (V курс). Про історію виникнення ісламу та проникнення його в Україну студентам розповідав муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саїд Ісмагілов. З великим інтересом прослухали його лекцію, після чого розпочався діалог. Муфтій відповів на всі питання студентів. І тільки часові обмеження зобов’язали нас до завершення пізнавального та цікавого спілкування. Наприкінці нам провели екскурсію в мечеті (чоловічій), де розповіли про принципи побудови такої культової споруди та призначення окремих частин мечеті. Муфтій також прочитав одну суру Корану та переклав її зміст, чим черговий раз довів важливість вивчення іноземних мов. Похід до ІКЦ зумів поєднати теоретичну та практику основи пізнання нового.

Ісламський культурний центр (ІКЦ) Києва — один із дев’ятьох культурних центрів, розташованих у найбільших містах України. У будівлі київського ІКЦ розташовані офіс Духовне управління мусульман України «Умма», Шаріатський комітет фатв, Український центр ісламознавчих досліджень, правозахисна організація «Разом із законом», Центр досліджень і сертифікації халяля «Альраід», видавництво «Ансар фаундейшн», гімназія «Наше майбутнє», громадські організації «Мар’ям» і «Ан-Нур», а також головний офіс Всеукраїнської асоціації громадських організацій ВАГО "Альраід".