День відкритих дверей на Історико-філософському факультеті

25 січня 2017 р. на Історико-філософському факультеті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся День відкритих дверей для майбутніх студентів. Учні зустрілися і поспілкувалися з деканом та викладачами, які проінформували про основні напрямки навчальної та наукової діяльності. Крім того, була проведена ознайомча екскурсія по факультету та університету в цілому. Зокрема, учні відвідали кафедру історії України, Всесвітньої історії та філософії, бібліотеку, А-студію, басейн, тренажерний зал та ін. Також, на зустрічі було репрезентовано діяльність Наукового товариства та Ради студентського самоврядування і запропоновано майбутнім студентам долучитися до них уже у якості студента Історико-філософського факультету.