Сьомий Міжнародний телеміст 13 грудня 2016 р.

 

13 грудня 2016 р. о 16:00 в аудиторії 411 відбувся Сьомий Міжнародний телеміст у формі Скайп конференції між магістрами істориками Сетон Хол університету, Нью Джерсі, США (керівник професор Дейлі Д. К.) та магістрами істориками Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка (керівник доцент Тарасенко О. О.).

Сьомий Міжнародний телеміст був присвячений звіту американських істориків про виконання їхньої частини американсько-українського науково-дослідницького проекту «Дослідження історії української діаспори у штаті Нью Джерсі, США за допомогою цифрових технологій».

Американські партнери присвятили свій проект вивченню історії української православної церкви у штаті Нью Джерсі та загальній характеристиці чотирьох хвиль української імміграції в США. Зокрема, вони відвідали штаб-квартиру української православної церкви в США у містечку Саут Баунд Брук, де розміщений духовний центр православ’я Америки, так званий «український Єрусалим», оглянули церкву-монумент Св. Андрія Первозванного, побудовану в пам'ять про Голодомор в Україні у 30-х роках ХХ ст., церковно-меморіальний комплекс, де упокоїлися визначні українці США та інших країн.

Американські історики магістри провели дослідження в архіві Центру української культури, пояснили як саме вони застосовували цифрові технології, розповіли про проблеми із якими вони зіткнулися під час роботи та їхнє вирішення. На інтерактивній карті сайту проекту американські партнери виділили парафії української православної церкви, із зображеннями церков та текстами.

Звіт українських істориків магістрів про виконання їхньої частини проекту заплановано на квітень 2017 р.

     Щиро бажаємо всім учасникам проекту плідної праці та нових звершень!

 

IMAG0625 

IMAG0633 

IMAG0639 

IMG 6554 

IMG 6556 

IMG 6561 

IMG 6563 

 

Факультет у соціальних мережах