Студентський театр "Борисфен" на гастролях у СШ №53

Студентський театр «Борисфен», яким керує професор кафедри всесвітня історія Г.В.Саган,  14 листопада 2016 р. відвідав  Спеціалізовану СШ № 53 м. Києва, де в рамках тижня української мови виступив з виставою «Садок вишневий коло хати», поставленої за сценарієм молодої української письменниці Надії Симчич. Вистава та  студентська гра  настільки захопила учнів школи, що вони виявили бажання записатися до нас у театр. У відповідь, ми запросили їх вступати до нашого університету, аби їхнє бажання реалізувалося.

Велика подяка нашим студентам, які находили час для репетицій та гарно зіграли в гостях: Горбатовському Дмитру («Інформатика» VІ курс), Болдар Оксані («Історик» ІІІ курс), Растівському Ігорю («Філософія» ІІІ курс), Сарапиній Анастасії («Історик» ІІ курс), Карлашу Дмитру («Країнознавство» ІІІ курс), Світлому Руслану («Історик» І курс), Луковій Лесі («Історик» І курс), Самчинській Ганні («Історик» І курс) та Кирильчуку  Богдану («Історик» І курс).