Акредитація освітньо-наукової магістерської програми "Історія" із визначенням "Зразкова"

Достойною оцінкою зразкових практик підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 032 Історія та археологія в Київський столичний університет імені Бориса Грінченка є акредитація освітньо-наукової магістерської програми "Історія" із визначенням "Зразкова".
     Акредитація зазначеної програми є завершальною в циклі екпертиз Національним агенством забезпечення якості вищої освіти України освітніх програм Faculty of Social Sсiences and Humanities Університету за 5 років. З 9 освітніх програм Факультету - 5 акредитовані із визначенням "Зразкова".
     Єдиним в Україні є поступ підготовки за спеціальністю 032 Історія та археологія в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка, коли освітні програми всіх трьох рівнів вищої освіти (бакалаврат, магістратура, PhD) однієї спеціальності акредитовані із визначенням "Зразкова".
     Таке досягнення є результатом наполегливої праці та командної роботи потужного колективу, який прагне досконалості та реалізації найсучасніших практик підготовки фахівців в місті Київ. Висловлюємо щиру подяку всім студентам, колегам та стейкголдерам за вагомий внесок в розвиток вищої освіти.
444214019 1622134051872457 6587631994114000172 n