V Всеукраїнський студентський турнір з історії

7-9листопада 2016 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся Всеукраїнський студентський турнір з історії.

Мета турніру – стимулювання творчої фахової діяльності майбутніх молодих науковців, зустріч з представниками різних наукових шкіл, обмін досвідом та ідеями, ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в історичній галузі знань.

У турнірі взяли участь 24 командивищих навчальних закладів ІV рівня акредитації з усіх регіонів нашої країни.

Результатом напруженої, але, безперечно, цікавої гри стала перемога (І місце) Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Блискучу гру продемонстрували також команди Харківського  національного університету імеін В.Н. Каразіна та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

ІІІ призове місце завоювали 5 команд: Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Донецький національний університет ім. Василя Стуса, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди.

Усім учасникам були вручені сертифікати, переможці отримали дипломи та подарунки від Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», Видавництва «Либідь», видавництва «Наукова Думка», відкритого акціонерного товариства «МОНФАРМ», від громадської організації “Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору”.

Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримала також головний приз Турніру – статуетку давньогрецької богині перемоги Ніки.