Презентація наукових видань у співробітництві із Українським вільним університетом

В контексті співробітництва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка з Українським вільним університетом (м. Мюнхен, ФРН) відбулася презентація наукових видань та обмін думками й ідеями подальної наукової колаборації.
     Заборонити рашизм / В.Огнев’юк (світлої Пам'яті), В.Андрєєв, В.Брехуненко, М.Відейко, Б.Гуменюк, І.Гирич, Л.Масенко, Ю.Митрофаненко, В.Огризко, О.Палій, В.Піскун, П.Полянський, В.Сергійчук, П.Чернега; за заг.ред. В.Піскун.
     Просторові межі українського світу: комплекс уявлень та їхня реалізація в ранньомодерній Україні (XVI–XVIII ст.) /В.Брехуненко, П.Бойко, А. Заяць.
     Обговорювали цілісність та окремішність української історії, дискутували про формування потужної політичної суб'єктності України. Говорили про переспективи презентації наукових доробків на міжнародному рівні та майбутні спільні проєкти.
     З вітальним словом виступили: Ректор Українського вільного університету, професор, доктор Марія Пришляк, Перший проректор Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, доцент, кандидат педагогічних наук Лілія Гриневич, Декан Факультету суспільно-гуманітарних наук, доктор філософських наук, професор, Олена Александрова Olena Aleksandrova. З презентаціями видань виступили : доктор історичних наук, професор, Віталій Андрєєв Андрєєв Віталій, професор, доктор історичних наук , завідувач відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського НАН України, професор Українського вільного університету Віктор Брехуненко.