Студенти історики проходять археологічну практику в Києво-Печерській лаврі

Навчання та науково-дослідний семінар (археологічна практика) в Києво-Печерській лаврі закінчилася, але це не відміняє того, що відпочинок потрібно проводити з користю.

Після практики у Національному заповіднику Києво-Печерська лавра  та надання дозволу на вільний прохід до Археологічного хабу, ми стараємося частіше навідуватися туди. Іноді для допомоги працівникам сектору археології, бо це місця для нас стало мов рідне, іноді для здобуття нових знань та інформації. Розповісти я хочу про два нещодавніх візити: перший був для допомоги з розкладанням колекції пляшок різних періодів до стелажу. Під час цієї роботи була ще лекція, яка розповіла історію колекції скла.

Другий похід був пов’язаний з конференцією, яка була присвячена археологу та музейнику Володимиру Богусевичу. Там йшлося як і про саму постать В. Богусевича так про його відкриття в Києві, Чернігові, Сумах та Каневі.

Думаю, що це не останні походи туди.

Лазько Єлизавета.

photo 2022 07 23 15 53 18