Ще одна перемога до списку загальних на творчому фронті!

Мирний лютий. Ми, студенти історико-філософського факультету, усіма своїми вміннями й великим бажанням гуртуємося в команду «Аматерасу». Тоді час зйомок, творчих напрацювань і спілкування у форматі онлайн. Кожен у своєму домі по всій Україні, та навіть на відстані для «Калейдоскопу культур», єдині! Вдавалося втілювати, хотілося. Тоді день, який змінив наше життя. Лютий лютує. Ми забули про той спокій, яким презентували обрану країну. Тепер вчимося. Учимося жити й знаходити, бодай, маленьку, але радість. Зараз по-іншому усвідомлюємо цінність того моменту, коли в Японії ніби спиняється час. Цвіт сакури! Так і ми повинні навчитися впіймати ту мить, якою охоплені. Що бачимо, чуємо, відчуваємо. Сьогодні переможно на творчому етапі, ще трохи й переможно у вільній Україні!