Студенти ІФФ у лавах ТрО та ЗСУ

З перших днів повномасштабного вторгнення росії до України наші студенти вступили до загонів Територіальної оборони та Збройних Сил України. Так, у ТО служать такі студенти: Кузьміч Денис, Жмайло Віталій, Бурканов Артем, Стрижак Ігор, Поліщук Катерина, Найченко Діана. На службу до ЗСУ вступили Виноградський Костянтин, Щербак Володимир та Алі Рошан.
Наші студенти-захисники відразу долучилися до виконання воєнних та спеціальних заходів, спрямованих на ліквідацію низки загроз та відбиття рашистської агресії з метою охорони та захисту державного суверенітету, забезпечення умов для надійного функціонування державних органів влади та цивільного життя населення України.
     Ми пишаємося Вами, наші захисниками, безмежно Вам вдячні за відвагу, мужність та стійкість. Бажаємо Вам невпинної життєвої енергії у виконанні святого обов’язку – захисті Вітчизни, вірних Вам побратимів і везіння. Нехай Вас завжди оминає будь-яка небезпека.
     Слава нашим захисникам!!
     Слава Україні!!