Відбулася XI Всеукраїнська наукова конференція «Київ і кияни у соціокультурному просторі України XIX – початку XX ст.: місто як інформаційно-комунікаційний осередок»

25 травня 2022 року на Історико-філологічному факультеті в онлайн-форматі відбулася XI Всеукраїнська наукова конференція «Київ і кияни у соціокультурному просторі України XIX – початку XX ст.: місто як інформаційно-комунікаційний осередок», в якій взяли участь науково-педагогічні працівники, аспіранти й студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, а також представники наукової спільноти вишів, музейних установ України. Робота тривала на пленарному засіданні «Місто як інформаційний осередок: влада і громада» й у межах дискусійної платформи «Засоби масової інформації та місто: історичний контекст». У доповідях конференції було розглянуто вкрай актуальні на сьогодні проблеми оформлення та функціонування міста в Україні як осередку мереж соціокультурних контактів, як інформаційно-комунікаційного центру у хронологічних межах XIX – початку XXI ст., передусім через призму співіснування влади й громади у Києві у загальноукраїнському контексті, а також проаналізовано питання еволюції засобів масової інформації в місті через історію діяльності міських співтовариств.