Всеукраїнська наукова конференція «Київські філософські студії - 2022»

20 травня 2022 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Київські філософські студії». Співорганізаторами заходу виступили Інститут філософії імені Г.С. Сковороди Національної академії наук України та ГО «Майстерня академічного релігієзнавства». Конференція є традиційною, щорічною (починаючи з 2018 року) і є одночасно полігоном для апробації наукових досліджень авторитетних філософів «з іменем» та майданчиком для наукового дебюту здобувачів вищої освіти. В роботі конференції взяли участь студенти та науковці Києва, Львова, Запоріжжя, Вінниці, Сум, Івано-Франківська, Тернополя, Слов'янська, Сєверодонецька, Дрогобича. До участі в конференції долучилися 56 здобувачів вищої освіти всіх рівнів, 114 філософів, політологів, істориків, психологів, педагогів, в тому числі: 26 докторів наук, професорів, 29 кандидатів наук, доцентів, 6 старших викладачів, вчителів і наукових співробітників без ступеня. ЗВО і наукові установи столиці представляли науковці Київського університету імені Бориса Грінченка, Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Національного педагогічного університету імені Н.П. Драгоманова, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського національного університету будівництва і архітектури, Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадсько.

Програма конференції

Збірка матеріалів конференції