Загальноуніверситетський конкурс «Моя історія кохання»

Історія кохання… У кожного вона своя… Романтична, сумна, бо твої почуття так і залишилися тільки твоїми, чи щаслива історія взаємного кохання з першого погляду, захоплююче-пристрасна чи курйозна. Напередодні свята закоханих - Дня святого Валентина - за ініціативи НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів в Університеті Грінченка було проведено конкурс «Моя історія кохання». Його учасники ділились творчістю, на яку надихнули їх власні почуття, а когось - красива історія кохання батьків, друзів, колег. Проілюстрована фотографіями лавсторі, відеоролик, фотоколаж, комікс – кожен сам обирав формат розповіді. Всього на конкурс надійшло 32 роботи, які було розміщено на сторінках НМЦ у соцмережі Facebook. Переможців визначили вподобайки поціновувачів.

Отже, серед співробітників найцікавішими історіями поділилися:

• заступниця декана Історико-філософського факультету з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Галина Саган – І місце;
  • викладачка кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління Валентина Руденко – ІІ місце;
  • професорка кафедри філософії Історико-філософського факультету Віта Титаренко – ІІІ місце.

Серед робіт, надісланих студентською молоддю Університету, найпопулярнішими стали:

• колективна робота (до її створення долучилися 5 закоханих пар) студентів Факультету права та міжнародних відносин – І місце;
  • історія студентки першого курсу Інституту людини Анастасії Теніхівської – ІІ місце;
  • робота студентки першого курсу Інституту журналістики Ольги Шок – ІІІ місце.

Вітаємо переможців!

Бажаємо всім щирого, всеохоплюючого, неповторно-прекрасного почуття кохання, яке, «чіпнувши серця струнок», як казковий чарівник, перетворить будні у справжнє свято!