Відбулася X Всеукраїнська наукова конференція «Київ і кияни у соціокультурному просторі України: освітні традиції в історії міста»

26 травня 2021 року на Історико-філологічному факультеті відбулася  ювілейна X Всеукраїнська наукова конференція «Київ і кияни у соціокультурному просторі України: освітні традиції в історії міста», в якій взяли участь науково-педагогічні працівники й студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, а також провідні спеціалісти вишів, наукових і музейних установ України й Державного університету у місті Білосток, Республіка Польща. Робота тривала на пленарному засіданні  «Місто як освітній осередок: персональний та інституційний аспекти» та у межах дискусійної платформи «Освітні практики в історії Києва: український контекст». У доповідях конференції було розглянуто низку епізодів з історії освіти у Києві та, ширше, освітнього простору Центрально-Східної Європи у хронологічних межах від початку XVIII до 2‑ї половини XX ст., актуалізовано недостатньо досліджені питання з цієї проблематики, проаналізовано тему формування і розвою освітніх традицій у міському просторі як через біографії окремих особистостей, так і через історію інституцій та співтовариств.