Відбувся перший англомовний Відкритий дебатний турнір «Демосфен»

24–25 травня 2021 р. на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся перший англомовний Відкритий дебатний турнір «Демосфен». За основу організації дебатів було взято формат, запропонований відомим австрійським та британським філософом і соціологом Карлом Попперром. Участь у дебатах взяли команди з Харківського національного педагогічного університеті ім. Г. С. Сковороди, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та Київського університету імені Бориса Грінченка. У перший день відбулися відбіркові раунди, де учасники дебатували актуальні питання пов’язані зі свободою, незалежністю, екологічними проблемами та еміграційними процесами.

У підсумку за рішенням незалежної суддівської колегії у фінал потрапили команди з Харкова та Києва, яким для диспуту було запропоновано тему «Соціальні мережі – проблема соціальної активності сучасної молоді». За результатами фінальної гри перемогу здобула команда Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди у складі: Анастасії Ільченко, Андрія Закладного та Валерії Ситнікової. Окрім того, було розіграно номінацію «найкращий гравець», яку переконливо здобула студентка Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка Марія Малецька. Вітаємо переможців, бажаємо всім учасникам подальших успіхів та до зустрічі у наступному році.

image 2021 05 24 09 58 51   image 2021 05 24 10 19 23

image 2021 05 24 11 19 19   image 2021 05 24 12 16 38