Чергове досягнення ІФФ в царині історичної науки!

Сьогодні, 20 травня 2021 р. відбулося два успішних захисти дисертацій, поданих для здобуття наукового ступеня доктора філософії докторанток Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грігченка Людмили Рудницької та Юлії Голубничої-Шленчак.
     Людмила Рудницька презентувала дослідницьку тему: «Рокитнівський скляний завод у контексті еволюції соціальної структури міста (1896-1945 рр.)», Ю. Голубнича-Шленчак – «Видавнича діяльність інтернованої армії УНР у таборах Польщі (1921-1924 рр.)».
     Вітаємо здобувачок та їх наукових керівників, професорів Віталія Щербака та Ігоря Срібняка з успішним завершенням їх творчих проектів. Бажаємо їм подальших творчих здобутків.
     Висловлюємо щиру подяку за плідну та злагоджену роботу голові Ради професору Віталію Андрєєву, рецензентам, професорам Оксані Драч і Галині Саган, доценту Олександру Боню; опонентам, професорам Івану Монолатію та Вікторії Константіновій, доценту Андрію Руккасу та старшому науковому співробітнику Тетяні Водотиці.