День відкритих дверей Історико-філософського факультету

Сьогодні, 28 квітня о 15.00 розпочався День відкритих дверей Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка на платформі Zооm. Усіх гостей ми познайомили з особливостями та переваги навчання на спеціальностях, які здобувають студенти на нашому факультеті, а саме: "Історія та археологія», «Філософія» та «Політологія». Ми розповіли нашим гостям про особливості освітніх програм, студентську академічну мобільність, міжнародні контакти факультету, познайомили з пільгами та соціальними гарантіями, які отримують наші студенти. Зі своїми враженнями від навчання в Університеті поділилися студенти нашого факультету. Щиро дякуємо усім, хто завітав до нас на сьогоднішній захід. Велике спасибі викладачам і студентам, які долучилися до організації та проведення Дня відкритих дверей ІФФ.