Лекція проф. доктор хаб. Болеслава Стельмаха "Машина часу. Про театр, що будується в Любліні"

10 лютого 2021 р. на Історико-філософському факультеті відбулася лекція dr hab. Болеслава Стельмаха, директора Національного інституту архітектури та урбаністики у Варшаві (Польща) «Машина часу. Про театр, що будується в Любліні».

Лекцію відвідали студенти та викладачі нашого Університету та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. Унікальний досвід співпраці істориків-урбаністів та архітекторів у створенні та оновленні міського ландшафту Варшави викликав великий інтерес у студентів та викладачів.

Дякуємо Посольству Республіки Польща за допомогу в організації лекції та співпраці з Інститутом.