Лекторій «Senior Women Scholars of Religion Reflect on their Academic Journeys»

За запрошенням Міжнародної асоціації історії релігії (International Association for the History of Religions) та Інституту Філософії НАН України 22 жовтня 2020 р. Студенти Історико-філософського факультету взяли участь у лекторії «Senior Women Scholars of Religion Reflect on their Academic Journeys» провідних науковців-філософів та релгієзнавців, у форматі вебінару. До світового наукового дискурсу долучилися студенти та аспіранти спеціальності «Філософія» й «Релігієзнавство»: Шубіна Аліса, Руденко Андрій, Пашанова Марина, Король Ольга, Деркач Альона, Малецька Марія, Безпрозванна Тетяна, Олійник Іван, Гребенюк Петро (спеціальність «Релігієзнавство», PhD).
     Лектори: Rosalind Hackett - професор Університету Теннесі Кноксвіль (США), Catherine Wessinger – професор університету Лойола (Новий Орлеан, США), Eileen Barker – професор соціології Лондонської школи економіки (Велика Британія) - представили власні наукові доробки, продемонстрували актуальні напрямки досліджень в царині філософії. Окремим блоком були презентована рефлексія релігієзнавчих досліджень сучасності.