Всеукраїнський студентський турнір з філософії - 2020

Вже четвертий рік поспіль в Університеті проводиться Всеукраїнський студентський турнір з філософії! Цьогорічні змагання знавців філософії, що стартували 14 лютого, об'єднали команди провідних ЗВО України. У турнірі 2020 беруть участь 39 гравців у складі 13 команд та 15 членів жюрі. Із вітальним словом на відкритті виступили: голова жюрі, декан Історико-філософського факультету - Олена Александрова та завідувач кафедри філософії Роман Додонов. Сьогодні, одразу після офіційного відкриття та жеребкування відбулися насичені раунди інтелектуальних батлів. За результатами першого дня у фінал вийшли команди: Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та Бердянського державного педагогічного університету.