Стратегічні сесії «Українські студії в славістиці: візуалізація».

Інформаційни банер

Шановні пані та панове!

Офіс підтримки вченого (далі – Офіс) здійснює діяльність, що спрямована на створення умов та можливостей для реалізації інтелектуального потенціалу громадян України у сфері науки та інновацій, організовує заходи та розробляє механізми впровадження ініціатив та проєктів, що спрямовані на популяризацію України на міжнародному рівні.
     Команда Офісу у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Державним підприємством «Український державний центр міжнародної освіти» та Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту організовує цикл стратегічних сесій «Українські студії в славістиці: візуалізація».
     Представляємо напрями роботи стратегічної сесії у вересні 2023:
      -14.09.2023 р. (09.00 год. - 11.00 год.) - Проблеми ідентичності культурної спадщини України.
      -28.09.2023 р. (18.00 год. - 20.00 год.) - Представлення українських студій у світі.
     Заходи будуть проводитись у змішаному форматі: слухачі та учасники дискусій – онлайн, спікери – офлайн/онлайн.
     Мета заходів - переосмислення місця і ролі українських студій в сучасній славістиці, розуміння значення бренду та іміджу України у світовому просторі.
     До участі у заходах запрошуються науковці, дипломати, здобувачі вищої освіти, представники громадських організацій та інші особи, кого цікавлять питання, що будуть обговорюватися на стратегічній сесії.

Форма проведення: спікери - офлайн в м. Київ/онлайн; учасники дискусій, слухачі – онлайн. Посилання на онлайн зустріч буде надіслано на електронні адреси лише зареєстрованим учасникам, слухачам.
     Участь у заході – безкоштовна.
     Реєстрація онлайн учасників, слухачів онлайн учасників, слухачів здійснюється:
       на захід 14.09.2023 - до 13.09.2023р. до 18.00: http://surl.li/fknym
       на захід 28.09.2023 - до 27.09.2023р. до 18.00: http://surl.li/fknym