Календар подій

Відкрита гостьова онлайн-лекція на тему Михайла Анатолійовича Мінакова на тему «Демократизація в Україні, 1991 – 2021»

Кафедра політології

Київського університету імені Бориса Грінченка

У п’ятницю 5.11.2021 о 16.00 (!!!) відбудеться відкрита онлайн-лекція на тему «Демократизація в Україні, 1991 – 2021».

Лектор ‒  Михайло Анатолійович Мінаков (доктор філософських наук, керівник української дослідницької програми в Інституті Дж. Кеннана/Міжнародному науковому центрі ім. В. Вільсона, головний редактор журналу «Ідеологія і політика») ‒ є автором/співредактором:

From "The Ukraine" to Ukraine. A Contemporary History, 1991-2021 (co-ed with Georgii Kasyanov and Matthew Rojansky, Stuttgart: ibidem, 2021) — видана також українською Нариси історії сучасної України, 1991-2021 (Київ: Лаурус)

Post-Soviet Secessionism. Nation-Building and State-Failure after Communism (co-ed with Gwendolyn Sasse and Daria Isachenko, Stuttgart: ibidem, 2021)

Диалектика современности в Восточной Европе (Киев: Лаурус, 2020)

Ideology after Union (co-editor with Alexander Etkind, Stuttgart: Ibidem, 2020)

Demodernization: A Future in Past (co-editor with Yakov Rabkin, Stuttgart: Ibidem, 2019)

Запрошуємо всіх зацікавлених!

meet.google.com/tii-adfr-bpd