Календар подій

Цикл лекцій відомих польських вчених істориків-урбаністів Національного інституту урбаністики та архітектури у Варшаві (Республіка Польща)

Шановні студенти та викладачі,

Історико-філософський факультет Київського університету імені Бориса Грінченка, запрошує вас відвідати цикл лекцій відомих польських вчених істориків-урбаністів Національного інституту урбаністики та архітектури у Варшаві (Республіка Польща), які відбудуться:

12 листопада 2020 р. о 12:00 – проф. доктор хаб., директор Національного інституту урбаністики та архітектури у Варшаві  Болеслав Стельмах «Машина часу» про феноменологічний вимір сучасної польської архітектури».

4 грудня 2020 р. о 12:00 – проф. доктор хаб., Магдалена Станішкіс«Польське містобудування»

У лютому 2021 р. (дата уточнюється) – badacz, Патріція Ястжебська«Архітектура та містобудування Варшавського району Воля (область особливих перетворень у період політичних та економічних реформ)»

У березні 2021 р. (дата уточнюється) – badacz, Аліція Гзовська, штат Массачусетс – «Робота польських архітекторів та містобудівників на Близькому Сході та в Африці в 1960-1970-х роках»

Місце розташування : Польський культурно-освітній центр (ауд. 415)