Круглий стіл для студентів аспірантів та молодих вчених «НЕФОРМАЛЬНІ ОБ’ЄДНАННЯ МОЛОДІ ТА ВЛАДА: ВЗАЄМОВІДНОСИНИ В УМОВАХ ТРАНЗИТУ УКРАЇНИ ДО ДЕМОКРАТІЇ»

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

НІЖИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ

Вельмишановні студенти, аспіранти, колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі Круглого столу для студентів аспірантів та молодих вчених

«НЕФОРМАЛЬНІ ОБ’ЄДНАННЯ МОЛОДІ ТА ВЛАДА:

ВЗАЄМОВІДНОСИНИ В УМОВАХ ТРАНЗИТУ УКРАЇНИ ДО ДЕМОКРАТІЇ»,

який відбудеться

20 травня 2019 року в м. Києві

Проблеми для обговорення Круглого столу:

1. «Інакшість», крамола та нон-конформізм в СРСР як предтеча зародження неформального руху
  2. Історія формування неформальних обєднань у ХХ-ХХІ ст.
  3. Неформалітетяк складова політичного протесту та прояв громадянського суспільства.
  4. Неформальні молодіжні об’єднання та влада незалежної України.

Для участі у Круглому столі просимо до 01 травня 2019 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету: реєстраційну форму учасника (зразок подано нижче).

Робочі мови – українська, англійська.

Проїзд та харчування – за кошти учасників або організації, що надає відрядження.

Наші контакти:

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б (проїзд: ст. м. «Мінська»)

Київський університет імені Бориса Грінченка, Історико-філософський факультет, кафедра історії України

Початок Круглого столу о 11:00.Ауд. 227.

Контактні особи:

Гайсенюк Марія Олександрівна тел.: 0956520659,

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА

учасника Круглого столу

Прізвище, ім’я, по батькові

Науковий  ступінь,

Вчене звання

Місце роботи, навчання(повна назва організації)

Контактний телефон, е-mail

Тема доповіді