World Philosophy Day

15 листопада 2018 року кафедра філософії Історико-філософського факультету КУБГ запрошує на заходи, присвячені Всесвітньому Дню філософії (World Philosophy Day). Професійне свято любомудрів та всіх причетних до філософування було затверджене на 33-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 2005 році. Воно проводиться в третій четвер листопада щорічно з тим, щоб на «глобальному рівні долучити світову спільноту до багатства філософської думки».

В програмі:

- відкриття Виставки студентських робіт з філософської тематики
9-50 – 10-00, Центр критичного мислення, ауд. 405

- участь представників кафедри у підведенні підсумків Всеукраїнського конкурсу філософських стартапів
12-00 – 15-00, Нововокзальна вулиця, 17

- відкрита лекція доктора філософських наук, професора Хоми Олега Ігоровича на тему: «"Злий геній" та сучасні нейронауки»
16-00 – 17-00, ауд. 407

- «Філософське кафе»