Наукова конференція «КИЇВСЬКІ ФІЛОСОФСЬКІ СТУДІЇ – 2018» 17-18 травня 2018 року

Запрошуємо Вас взяти участь

у Науковій конференції

«КИЇВСЬКІ ФІЛОСОФСЬКІ СТУДІЇ – 2018»,

яка відбудеться 17-18 травня 2018 р.

Напрями роботи конференції:

1. Історико-філософська класика: рецепції та інтерпретації.

2. Соціокультурні парадигми сучасності.

3. Актуальні проблеми філософії культури, етики та естетики.

4. Буття релігії в українському соціумі.

5. Філософія освіти та сучасний освітологічний дискурс.

6. Політичні ідеології в контексті глобальних викликів.

Місце проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка,

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б.

Проїзд: станція метро «Мінська».

Порядок роботи конференції:

17 травня

18 травня

Реєстрація учасників конференції: 09.00-10.00

Пленарне засідання конференції: 10.00-12.00

Перерва на обід:12.00-13.00

Робота секцій конференції 13.00-16.30

Круглий стіл «Історична пам'ять в контексті соціально-філософського дискурсу»: 10.00-12.00

Круглий стіл за участю Молодіжної асоціації релігієзнавців «Релігія у сучасному світі»: 10.00-12.00

Перерва на обід. 12.00-13.00

Заключне пленарне засідання. 13.00-14.00

За результатами роботи конференції буде видано Електронний збірник тез доповідей «Київські філософські студії – 2018».

Вимоги до оформлення тез доповідей та умови публікації.

Також бажаючі мають змогу опублікувати статті в аналітично-інформаційному журналі «Схід», включеному доПереліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук з філософських, історичних, економічних наук.

Вмоги до оформлення статей та умови друку

УВАГА! Оргкомітет залишає за собою право відхиляти статті та тези доповідей, які не відповідають вимогам оформлення, тематиці конференції і не містять наукової новизни.

Робоча мова конференції – українська, англійська, російська, польська.

ПРИМІТКА. Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Для участі у конференції просимо

до 01 травня 2018 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції.

2. На електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.надіслати в електронному вигляді статтю / тези доповіді (назва файлу– прізвище першого автора, напр. «Карпенко стаття / тези доповідей».

КОНТАКТИ

Адреса:04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, кафедра філософії Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, каб.416.

Тел.: +38 (066) 299-56-16 – Додонов Роман Олександрович, завідувач кафедри філософії Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор